Rakia-WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на PvE, PvP гилдията RAKIA
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Апликация на Cheezy - Одобрена

Go down 
АвторСъобщение
asekata




Брой мнения : 1
Join date : 29.03.2012

Апликация на Cheezy - Одобрена Empty
ПисанеЗаглавие: Апликация на Cheezy - Одобрена   Апликация на Cheezy - Одобрена EmptyЧет Мар 29, 2012 5:41 pm

Име и години:
Асен, на 16 години.

Име и клас на героя:
Chezzy - Combat/Subtlety Rogue.

Повече за мен:
Аз съм ученик от Дупница,в момента съм 10 клас.В свободното си време обичам да играя WoW.През делничните дни обикновено играя от 15:00/16:00ч. до 19:00ч. и от 21:00ч. до 22:30ч.

Плюсове и минуси на героят ми:
Въпреки че играя роуг от приблизително малко време(4-5 месеца) , мога свободно да кажа , че той е любимият ми клас. Един от плюсовете на роуга са това, че той има стелт , по този начин аз мога да избирам в коя битка да участвам и в коя не.Още един плюс на роуга е това, че той има много защитни магии , с които да се предпази от дмг на опониращия го клас.Минус на роуга е това, че той не предоставя толкова много полезни бъфове за цялата райд група както други класове , изключение прави таланта на Комбат Роуга - Bandit's Guile и Savage Combat , чрез които дмг на всички физикал дмг класове значително се покачва.

Ролята на моят клас в райд:
Ролята на класа ми в една райд група е да прави колкото може повече дмг.Да използвам дефенсиве магии при специалните магии на боса срещу , който сме се изправили , за да улесня хеалара.Да използвам Tricks of the Trade върху танка на райд групата винаги , когато е извън кулдаун.

Addons, които използвам:
1.Deadly Boss Mods - чрез този аддон винаги съм уведомен за това дали съм в опасност от някоя магия на бос или дали трябва да бягам, за да не взимам дмг.Много полезен аддон , чрез който дори и да не познаваш механиките на един бос лесно можеш да се справиш с него и да не умреш.
2.Recount - чрез този аддон мога да следя кой е на първо място по дмг , по този начин мога да видя как се справям в сравнение с другите класове в райд групата.
3.Gathermate - изключително много помага на всеки миннер и хербалист.Това е един от аддоните, без които немога да си представя та развивам миннинг или хербалисм.
4.Tidy Plates - използвам този аддон за удобство и защото ми харесва начинът , по който изглеждат хелт баровете на различните герои.
5.Cooldowns - полезен аддон, чрез който много лесно можеш да видиш, коя магия на какъв кулдаун е и дали е готова за употреба.

Имам ли алтове:
Да имам алт.Той е 85 фрост/фире маге, казва се Cill.Не е много добре геарнат, а пък и също така не съм много добър с него, мога да играя горе долу на фрост спек, но с фире въобще не ме бива.

Готов ли съм да променя талантите си:
Твърдо да.Но не виждам какво може да променя един клас с три ДПС спека.А и съм Комбат, защото той е най-малко бъгнатият спек в момента.

От къде изучавам тактиките за босовете,информация за новостите по играта и моят герой:
Тактиките за босове изучавам, гледайки танкспот видея, които обясняват доста добре всичко, което трябва да знам за един бос.Още един плюс в това, че ако за пръв път се изправяш срещу даден бос е използването на по-горе споменатия аддон Deadly Boss Mods.Аз съм относително нов играч,затова не знам всички новости в играта.Знам,че в Катаклисм вече главна запраха за Азерот вече не е Lich King , а възкръсналият Neltharion станал вече Deathwing.Новостите в роуга са 3те нови магии,които той получава в този нов експанж, а именно Combat Readiness(81),Redirect(83) и Smoke Bomb(85).Друга новост в роуга е това , че той получава нов пасиве ( Safe fall).

Имам ли програмата Тeam Speak и мога ли да работя с нея:
Не нямам програма, но ако бъда одобрен задължително ще я изтегля.Сигурен съм , че след известно време ще свикна с нея и ще мога да я ползвам без проблем.

Защо избрах "RAKIA" и с какво смятам, че ще съм от полза в нея:
Избрах точно тази гилдия, защото предпочитам да членувам с хора от моята страна.Отначало не смятах да се записвам, но после видях някои наистина силни герои , които ме убедиха, че това е един много добър и силен гилд.Смятам ,че ще съм от полза на гилда и на всички членуващи в нея, защото ми харасва да помагам.В свободното си време ще помагам на всеки поискал помощ, независимо дали е за някакъв куест или просто да го прекарам през някакъв дънгеон за репутация(говоря за хора,които не са качили 85 лвл).

Коя е предишната ми гилдия и защо съм я напуснал:
В момента нямам гилдия, но съм членувал в няколко през времето, в което играя.Причината поради, която съм напускал гилдии е тази , че никой не си помага, няма никой онлине Smile ... Друга причина е била тази, че в гилдията например има 5ма приятели, които си правят 5 човека група и минават дънгеони , а другите членове просто си седят за "украса".

Познавам ли някой от "RAKIA" , който би могъл да подкрепи моята апликация:
Не.Не познавам никой от тази гилдия,но желая да се запозная с някой от вас Smile .

Прочетох ли правилата на гилдията и съгласен ли съм с тях:
Да прочетох ги и Да съгласен съм.

Върнете се в началото Go down
 
Апликация на Cheezy - Одобрена
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Апликация на Zekron - Одобрена
» Апликация на Devitalize - Одобрена
» Апликация на Ailthas - Одобрена
» Апликация на Bichezz - Одобрена
»  Апликация на NGneer - Одобрена

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Rakia-WoW :: Апликация за приемане, оставане в гилда :: Приети-
Идете на: