Rakia-WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на PvE, PvP гилдията RAKIA
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 апликация Thepiratebay

Go down 
АвторСъобщение
didaka_92




Брой мнения : 3
Join date : 08.04.2012

апликация Thepiratebay Empty
ПисанеЗаглавие: апликация Thepiratebay   апликация Thepiratebay EmptyНед Апр 08, 2012 7:37 pm

Вашето име и години:
-Дилян, на 19
Име и клас на героя:
-Thepiratebay discipline/shadow Priest ( dual talants) Tailoling/enchanting/Fishing/Cooking/archeology
Разкажете ни нещо повече за Вас:
- Харесвам да пия ракия, с дядо ми правим понякога на село, става много хубава, 47 градуса я правим
На каква специалност играете, какви според Вас са плюсовете и минусите на героят Ви:
- Играя на heal и dps, имам дуал таланти и дуал айтем сетове. Харесва ми да играя с heal защото всеки ме чака и не тръгва напреде в рдф-а без мене, а shadow сам го направил за да си дигам по-лесно героя с куестове и бие повече ДМГ на батъл граундите
Каква е ролята на класа Ви в рейд:
-играя като "heal",но ако ве4е има такъв в групата, преминавам на shadow DPS
Какви “AddOns” ползвате и защо сте избрали точно тях:
-ползвам "скада" и "минна". Избрах го защото, нз, един приятел ми ги препоръча(лол)
Имате ли алтове, какво ниво са и как се казват
-алтове, да, много, Имам hunter/72/engeneering/mining, druid/39/skining/LW, warrior/19/Mining/BS
Готови ли сте да промените талантите си:
-да, даже го по правя много често( ведънж месечно, горе-доло)
От къде изучавате тактиките за босовете, информация за новости по играта и вашият герой:
-от Google, Molten forums, wowhead, WoWWikki
Имате ли програмата Team Speak и можете ли да работите с нея ( Задължителна е за райдове за гилда ) :
-не, не сам я и чувал, :Д, тука вече ще ми е нужна мааало помощ( под малко имам впредвид мноооого)
Защо избрахте “RAKIA” и с какво смятате че ще сте от полза за гилдията:
-защото е БГ гилд и ми писна се като питам някои в чата да вися по 10 мин. чакайки за отговор. От полза ще е това че сам сносен хеал( не сам от тия дето са "the best" но се пак, ставам)
Коя е предишната Ви гилдия и защо я напуснахте или смятате да напуснете:
-не сам имам предишна гилдия. Дори и сега ми е рано за гилдия още. мислех да вляза при вас на 85 левел, но май от сега ще е по-добре(ще имаме времем да се поопознаем)
Познавате ли някой от "RAKIA" които може да подкрепи вашата апликация:
-е Housemix, но той е новичак също, такаче думата му няма да тежи много. А иначе, не, никой не знам.
Прочетохте ли правилата на гилдията и съгласни ли сте с тях:
-ако имате впредвид тези правила които прочетох като се регистрирах, да. Ако имате други, пратете ми едно ЛС и ще прочета и тях Smile
Върнете се в началото Go down
 
апликация Thepiratebay
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Апликация на Gromko
» Апликация на Mordress
» Апликация: Pyromana.
» Апликация Allarict
» Апликация на Daria

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Rakia-WoW :: Апликация за приемане, оставане в гилда :: Приети-
Идете на: