Rakia-WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на PvE, PvP гилдията RAKIA
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Апликация на Daria

Go down 
АвторСъобщение
Daria




Брой мнения : 1
Join date : 18.04.2012

Апликация на Daria Empty
ПисанеЗаглавие: Апликация на Daria   Апликация на Daria EmptyСря Апр 18, 2012 8:57 am

Вашето име и години:
Габриела. Една лейди е винаги на 21
Име и клас на героя:
Daria - шаман
Разкажете ни нещо повече за Вас:
Бебо е на година и два месеца, а майка му обича да играе wow докато той спи. Не, времето за гилд рейдове, не ми е удобно, но ако имате нужда от healer за rdf hc или нещо друго, неизискващо 3 часа нон-стоп присъствие, съм на линия Wink
На каква специалност играете, какви според Вас са плюсовете и минусите на героят Ви:
resto shaman - досега винаги съм играла holy priest и определено сбърках при избора на клас...
Каква е ролята на класа Ви в рейд:
healer / dps (за момента само heal екипировката ми е с добър ilvl)
Какви “AddOns” ползвате и защо сте избрали точно тях:
healbot - ако някой ползва по-добър addon за хийлър нека сподели - според мен е най-добрият за момента, а за хийл без адон и дума не може да става
Имате ли алтове, какво ниво са и как се казват
Holywitch - priest 85
Готови ли сте да промените талантите си:
Разбира се, даже вече го направих и съм доволна от резултата
От къде изучавате тактиките за босовете, информация за новости по играта и вашият герой:
wowwiki, wowhead, youtube, приятели
Имате ли програмата TEAM SPEAK и можете ли да работите с нея ( Задължителна е за райдове за гилда ) :
Само тази нямах, но ще я инсталирам за в случай че има кой да наглежда дребосъка в сряда в 9. За човек ползващ скайпе, вентрило, рейд кол и прочие подобни програми, едва ли ще ми представлява трудност.
Защо избрахте “RAKIA” и с какво смятате че ще сте от полза за гилдията:
Наздраве Wink името ме "заплени" Wink един healer в повече никога не е излишен, професии mining / JC, инфо за играта
Коя е предишната Ви гилдия и защо я напуснахте или смятате да напуснете:
Групата на масето - друг бг гилд, който "умря" поради неактивност на играчите и лидера...
Познавате ли някой от "RAKIA" които може да подкрепи вашата апликация:
не
Прочетохте ли ПРАВИЛАТА и РАЙД ПРАВИЛАТА на гилдията и съгласни ли сте с тях:
да
Върнете се в началото Go down
 
Апликация на Daria
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Апликация на Mordress
» Апликация: Pyromana.
» Апликация Allarict
» Апликация на Gromko
» Апликация на Juelz

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Rakia-WoW :: Апликация за приемане, оставане в гилда :: Приети-
Идете на: