Rakia-WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на PvE, PvP гилдията RAKIA
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Апликация на Старчовек /Starchovek/

Go down 
АвторСъобщение
StarChovek




Брой мнения : 1
Join date : 19.04.2012

Апликация на Старчовек /Starchovek/  Empty
ПисанеЗаглавие: Апликация на Старчовек /Starchovek/    Апликация на Старчовек /Starchovek/  EmptyЧет Апр 19, 2012 3:49 pm

Казвам се Асен и съм на 14 годишна възраст хД.
Името ми на героя е Старчовек и е Свещенник.
Ем к'во да ви разкажа? :Д Че бях написал 300% текст и нещо стана и се преебах? :Д ок ае.. :Д играл съм 2 години в Близард /ТБЦ и Класик УоУ/ и съм от Благоевград Smile
Иргая Shadow Priest и минуса му е ,че в Shadow Formata няма лечения /Heals/ и,че Близард развалиха Свещенника /Шадол/ в Катаклизм....така както и много други класове! Плюса е ,че на 10 левел вече имаш имба магии.
Ролята в Рейд ми е.....Лечител или Демедж.
Нямам адони,но препоръчвам Рикаунт защото ти отброява демидж-а и Тези юнит фреймс...титан панел....хубавички са Smile от curse.com ги има сичките.
Да готов съм да ги променя. /талантите/
Алта...в Дийпхолм 50 левел друид и само това е :Д реших да почна на Греймейн,защото има повече Българи :П
Изучавам тактиките от Ютуб,УоУ играчите....Smileи може би уоухед :Д
Тази програма мога да я сваля за точно 10 секунди,но нека да го оставим за 85 левел,като дигна разбира се. И , разбира се,че знам как се работи с нея.
Избрах Ракия защото според мен Ракията си е типично българско :Д и ,че ме кефи гилд името.Смятам,че ще съм от полза на гилдията защото съм ПвЕ маняк.от 15 до 85 нямам спирка.жалко че 45-55 някаде няма РДФ .... молтен не са ги пуснали :@
Нямам предишна гилдия,никога не съм джойн-вал .
Не,не познавам никой,който да ме подкрепи.
И да прочел съм правилата Smile
Върнете се в началото Go down
 
Апликация на Старчовек /Starchovek/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Апликация Allarict
» Апликация на Frostwiing
» Апликация Alarina
» Апликация на Denerys
» Апликация на Arteria

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Rakia-WoW :: Апликация за приемане, оставане в гилда-
Идете на: