Rakia-WoW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на PvE, PvP гилдията RAKIA
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Смяна на правилата.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
????
Гост




Смяна на правилата. Empty
ПисанеЗаглавие: Смяна на правилата.   Смяна на правилата. EmptyВто Фев 14, 2012 10:37 am

Здрасти !
Аз съм Darkmoonwolf и бих искал да се оплача от системата за наказания.
Прекалено строга или прекалено преувеличена е ?
Това все още и аз не мога да го разбера.
Днес влязох във играта и писах на майтап "Кво става бе педали, опа грешка приятели ! " и веднага след това аз и един пич
който не знам и защо се обади получихме муте за два часа.
Тази игра е направена за забавление, а не да спазваме правила, като да пазим тишина и да говорим само за играта...
70% от членовете в гилда ходят на работа другата част ходи на училище.
Всички ние спазваме правила на дадено място и играта ни служи като разтоварване, а не втори живот в който да спазваме
правила пак.
Имаме си живот който да си живеем имаме си и игра в която да разтоварваме, комуникираме, забавляваме и много други неща и
щуротии.
Работата на гилд мастера тук е да ни събира за райдове и битки, да наказва хората който наистина обиждат със цел заяждане, но тук за сега такива не съм видял.
Излязох от гилда и ако правилата случайно се променят някой от вас ми имат скайпа можете да ми пишете.
Гилдията се разшири има шансове за оцеляване и развитие но ако продължава ГМто във същия дух не само аз но и други
хора ще напуснат !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Смяна на правилата. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на правилата.   Смяна на правилата. EmptyВто Фев 14, 2012 1:07 pm

Ама вие нещо въобще не зацепвате как стоят нещата а ?
Пиша разширено и подробно и пак ми казвате че шията е врат.
Никого не съм обидил и хората който са в гилда го знаят.
Ти си на 29 години до колкото помня е някога не си ли казвал на някой твой приятел кво става бе педал или нещо от сорта?
Не мисля това ако съм обидил някой те щяха да се оплачат.
+1 не съм казал че ГМто не си върши работата чети внимателно !
Още малко ще ми кажеш като вляза и да пиша добро утро господин питбул.
Също така не съм казал да се махат правилата и тук явно си чел през редовете.
Гилд без правила не става но и без шеги и майтап също.
Ако някои се е обидил от нещо нека се оплаче тогава да има наказание.
Това че някой нямат чувство за хумор е разбираемо при това положение не се мутва защото предполагам че човека ще е достатъчно разбран да спре да се " заяжда " .
Да се извиня за да се върна във гилда хмм... аз съм и казал на Деси ако реши да престане да мутва за щяло и нещяло да ме инваитне пак 2 дена ще седя без гилд и така...
Искам да ми кажеш с какво не съм прав с казаното до сега !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Смяна на правилата. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на правилата.   Смяна на правилата. EmptyВто Фев 14, 2012 2:02 pm

Не си противореча сам а ти продължаваш да спамиш във темата, ако искаш да ми кажеш нещо пиши в играта.
Тази тема съм я написал за Деси и искам тя да ми пише а не един човек който от вчера дошъл в гилда, нито ме познава нито аз него и да се прави на интересен...
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin



Брой мнения : 25
Join date : 07.02.2012

Смяна на правилата. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на правилата.   Смяна на правилата. EmptyВто Фев 14, 2012 8:57 pm

Така прочетох всичките ти изказвания и на двама Ви. Решението което съм взела беше напълно на място. Както казах имаше и други играчи който бяха мутвани дори и за по малко. Но сега с радост мога да кажа че който е бил мутнат за 2 часа е станал наистина примерен играч. Естествено че играта е за забавление, но все пак аз няма да играя с лапета който не знаят каквои кога да кажат. (не визирам никои) Така по твоя случай аз бях напълно справедлива. Преди си ме дразнил със забележки защо няма организирани райд групи при положение че няма отворени райдове! Но това се отнасяше за мене. Така че когато се научиш кога къде и какво да казваш пиши ми!
Върнете се в началото Go down
https://rakia-wow.bulgarianforum.net
Pucaikume

Pucaikume


Брой мнения : 4
Join date : 11.02.2012

Смяна на правилата. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на правилата.   Смяна на правилата. EmptyСря Фев 15, 2012 6:01 pm

Admin написа:
Така прочетох всичките ти изказвания и на двама Ви. Решението което съм взела беше напълно на място. Както казах имаше и други играчи който бяха мутвани дори и за по малко. Но сега с радост мога да кажа че който е бил мутнат за 2 часа е станал наистина примерен играч. Естествено че играта е за забавление, но все пак аз няма да играя с лапета който не знаят каквои кога да кажат. (не визирам никои) Така по твоя случай аз бях напълно справедлива. Преди си ме дразнил със забележки защо няма организирани райд групи при положение че няма отворени райдове! Но това се отнасяше за мене. Така че когато се научиш кога къде и какво да казваш пиши ми!


Аз също подкрепям начина на работа, по който работи Деси.Да, прав си това е игра и ние разпускаме, но не всеки е на 15-16 години и му е приятно да се слуша такива цинизми, а и не мисля че mute е толкова сорово наказание все пак трябва да има някакви граници в които да се поместим.Не мисли че е лесно да се управлява гилдия от 200 човека, с които играеш за първи път и всеки е дошъл с "ГОЛЯМАТА" торба и го дава тежко, инак си прав че още много ще напуснат, страшно много браг има.Все пак като не ти харесва нещо си свободен да напуснеш. Smile
Върнете се в началото Go down
swat777

swat777


Брой мнения : 5
Join date : 21.02.2012

Смяна на правилата. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на правилата.   Смяна на правилата. EmptyВто Фев 21, 2012 1:24 pm

Fail Guild !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Смяна на правилата. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смяна на правилата.   Смяна на правилата. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Смяна на правилата.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Rakia-WoW :: Предложения за гилдията-
Идете на: